برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.
  • کفپوش اپوکسی اتاق تمیز
توضیحات
قیمت : 0 تومان
نوع : فروش
تاریخ : آبان 17, 1400
آدرس : آیت الله کاشانی

کفپوش اپوکسی اتاق تمیز

گروه رایمون یکی از شرکت های صاحب تکنولوژی در زمینه برنامه ریزی و مدیریت پروژه، مشاوره، طراحی، معتبرسازی، مستندسازی، اخد مجوزهای تولید، GMP داخلی و بین المللی اتاق های تمیز و خطوط تولید دارویی می باشد که با بهره گیری از نمایندگی شرکت IBARGUS هند،IBARGUS ENGINEERING SOLUTIONS و برند Foreview در زمینه ساخت ماشین آلات خاص صنعت داروسازی و ساخت تجهیزات خاص فضای تمیز به فعالیت می پردازد.

اتاق تمیز به فضایی در خط تولیدهای حساس همچون خطوط داروسازی، گفته می شود که در آن غلظت ذرات معلق در هوا کنترل شده و در سطح پایینی قرار دارند. در این اتاق پارامترهای مرتبط دیگری مانند دما، رطوبت و فشار هوا نیز تحت کنترل هستند. اتاق های تمیز بر اساس درجه ی پاکیزگی مورد نیاز در مرحله ی تولیدی که از آن اتاق استفاده می شود، به چند دسته طبقه بندی می شوند.

یکی از موارد اساسی در دستیابی به الزامات قانونی اتاق تمیز، رعایت نکاتی در زمان ساخت و تجهیز آن است. از جمله بایستی کلیه فضاهایی که امکان تجمع ذرات و گرد و غبار در آن ها وجود دارند حذف شوند. برای نمونه استفاده از کاشی، سرامیک، موزائیک و سنگ در کف و دیوارهای اتاق تمیز صحیح نیست؛ زیرا درزهای بین آن ها محلی برای تجمع گرد و غبار و رشد و نمو میکرو ارگانیسم ها فراهم می آورد. توصیه می شود کف اتاق های تمیز با  کفپوش اپوکسی یکپارچه و بدون درز رزینی پوشش داده شود. چرا که نه تنها فاقد درز هستند بلکه به دلیل مقاومت سایشی بسیار بالای آن ها از سطح گرد و غبار ساطع نمی شود. همچنین، مقاومت شیمیایی بسیار بالای آن ها امکان استفاده از مواد ضد عفونی کننده را فراهم می آورد. همچنین در صورت استفاده از کفپوش های رزینی بساپلیمر امکان ایجاد قرنیز در محل اتصال کف به دیوار به صورت یکپارچه و متصل به کف وجود دارد.

با توجه به اهمیت حفاظت محیط اتاق های تمیز از حضور میکرو اورگانیسم ها، شرکت برسام پدیده رایمون با ارائه ی کفپوش های رزینی بهداشتی و دارویی آنتی باکتریال و دارای کنترل جدایش ذرات، تلاش نموده تا در راستای نیازهای مشتری گام موثری بردارد. این کفپوش ها دارای تاییدیه ی آزمون کشت باکتری از انسیتو پاستور ایران و آزمون تحریک پوستی از دانشکده علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند.

تلفن ثابت : 44174341-021

وب سایت : raymontech.com

کفپوش اپوکسی

 

 آگهی های مشابه
بالا