برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.
  • طراحی سایت
توضیحات
قیمت : قیمت در تماس
نوع : ارائه
تاریخ : خرداد 31, 1402
آدرس : تهران میدان آزادی

وب سایت شما همانند یک ویترین زیبا نشاندهنده کیفیت ، تنوع برند و نوع فعالیتتان است که فرصت ممتمایز شدن را در بین رقیبانتان به شما میدهد.طراحی سایت در واقع فرآیندی است که نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد.شما میتوانید با سپردن این موضوع به ما با اطمینان کامل کلیه امور طراحی سایت ، سئو و پشتیبانی کامل را دریافت نمایید.
سرویسهای ارائه شده به کاربران از طریق کارشناسان ما  :

* طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت خبری ، طراحی سایت آگهی و نیازمندی و طراحی سایت شرکتی و  …  با cms های قوی و مطرح دنیا  و  بصورت اختصاصی متناسب با توان مالی شما

* سئو سایت :سئو ( SEO ) مخفف عبارت (Search Engine Optimization) بوده و به معنای بهینه سازی سایت جهت موتور های جستجوگر همانند گوگل می باشد . این عمل بر اساس استاندارد های موتور های جستجو و جهت جذب کاربران و مخاطبین بیشتر صورت می گیرد .بهینه سازی و سئو سایت یکی از عوامل مهم در ارتقاء و افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو و همچنین ترافیک سایت می باشد. پس از طراحی سایت بایستی عملیات مورد نیاز جهت بهینه سازی آن جهت بهبود عملکرد بهتر صورت گیرد. در کلیه سایتها با هر نوع نگارش و یا سیستم مدیریت محتوا و جهت افزایش سئو سایت به دو صورت کلی سئو و بهینه سازی انجام میگیرد :

1- سئو داخلی : که بطور خلاصه شامل بهینه سازی تصاویر سایت از نظر سایز و ایجاد عناوین و توضیحات لازم ، ایجاد تگ های مورد نیاز مختلف در سایت ، بهینه سازی و اصلاح  فایلهای مختلف داخل سایت و …  میباشد.

2- سئو خارجی : که به نوعی به بخش و یا لایه خارجی سایت یا قالب مرتبط میباشد، اطلاق میگردد. مانند ایجاد بک لینک های  داخلی و خارجی مورد نیاز سایت ، ایجاد مطالب جدید ، جذاب و نشر آنها در شبکه های اجتماعی مختلف و ….

دو مورد بالا جزء موارد بسیار مهم و کلیدی جهت صاحب رتبه شدن سایت نزد موتورهای جستجو گر میباشد. در واقع بدون اجرای عملیات سیو سایت هیچ سایتی نمیتواند رتبه بالا و قابل قبولی در موتورهای جستجوگر خصوص گوگل داشته باشد . و این به این معنا است که در سرچ های کاربران اثری از سایت ما دیده نخواهد شد و بنابر این بازدیدی هم صورت نخواهد گرفت و فروشی هم نخواهد بود !!!!!!!

* تولید محتوای لازم و حرفه ای جهت سایت شما : یکی از مواردی که بایستی بعد از طراحی سایت حتما به آن توجه ویژه صورت پذیرد ، تولید محتوای مناسب و خاص مرتبط با هدف از طراحی سایت و اهداف شما میباشد. در این مسیر ما میتوانیم در صورتیکه تمایل داشته باشید شما را یاری نموده و محتوای مناسب را جهت ثبت در سایت به شما ارائه نماییم .

* پشتیبانی از سایتهای طراحی شده توسط کارشناسان ما : کلیه سایتهای طراحی شده توسط کارشناسان ما  بسته به نوع قرارداد ، دارای پشتیبانی از یک  تا شش ماه میباشند . در طی این زمان کلیه آپدیت های مورد نیاز ، رفع خرابی ها و ارائه پیشنهادات لازم جهت کارکرد بهینه تر شدن سایت و …  به کارفرما گزارش میگردد . بدیهی است در صورت اتمام زمان پشتیبانی و در صورت تمایل کارفرما ، زمان پشتیبانی سایت قابل تمدید میباشد.

* نگهداری سایت از سایتهای شما ( در صورتیکه شما یک سایت شخصی ، شرکتی  ، فروشگاهی و یا هر نوع سایت دیگری را دارید و با توجه به مشغله کاری ، فرصت نگهداری و آپدیت و رفع مشکلات وبسایت خود را ندارید ، میتوانید این مورد را با خیال راحت به کارشناسان ما بسپارید . در پایان هر ماه گزارش و پیشنهادات لازم جهت ارتقائ  سایت به شما ارائه میگردد. )

با ما تماس بگیرید :

تلفن تماس : 09123278645

ایمیل سایت : info@mihanplangroup.com

طراحی سایت | طراحی سایت فروشگاهی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت نیازمندی و آگهی

 

 آگهی های مشابه
بالا