برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به CHROME، FIREFOX، OPERA یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید.
  • تردمیل باشگاهی
توضیحات
قیمت : 55,000,000 تومان
نوع : فروش
تاریخ : تیر 26, 1401
آدرس : تهران

تردمیل باشگاهی

تردمیل یکی از اصلی‌ترین دستگاه‌ها در یک باشگاه است. این محصول بیش‌ترین کالری را در بین تمام دستگاه‌های موجود در یک باشگاه می‌سوزاند و هم برای افراد مبتدی و هم برای افرادی که به‌صورت حرفه‌ای در باشگاه به بدنسازی می‌پردازند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهم‌ترین ویژگی [url=https://kalavarzesh.com/subcat/1069-1/%D8%AA%D8%B1%D8%AF%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C.aspx]تردمیل‌ حرفه‌ ای[/url] باشگاهی، کیفیت بالای ساخت در کنار داشتن عملکردها و برنامه‌های بسیار متنوع برای افراد غیرحرفه‌ای و حرفه‌ای است؛ بنابراین در هنگام خرید تردمیل برای باشگاه، بهتر است در درجه اول به دنبال کیفیت، ضمانت و خدمات پس از فروش آن باشید. در تردمیل‌های باشگاهی لازم نیست که به دنبال مدل‌های تاشو باشید، این مدل‌ها بیشتر برای فضای کوچک و خانه مناسب هستند. در درجه دوم، داشتن امنیت کافی برای استفاده کاربران، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های تردمیل باشگاهی است. معمولاً در تردمیل دکمه‌ای قرار دارد که به بدن فرد متصل می‌شود. درصورتی‌که فرد از روی تردمیل بیفتد یا تعادل خود را از دست بدهد، این دکمه به همراه وی کشیده شده، دستگاه را خاموش می‌کند. یکی از نکات مهم دیگر در هنگام خرید تردمیل باشگاهی، توجه به سایز دستگاه است. قبل از خرید، فضای مورد نظر برای گذاشتن محصول را پیدا کرده و ابعاد آن را اندازه بگیرید تا بتوانید بسته به آن بهترین ابعاد دستگاه را انتخاب کنید. نکته بعد توجه به بازه وزنی قابل‌تحمل در دستگاه است. در خرید تردمیل باشگاهی، بهتر است مدل‌هایی را انتخاب کنید که بازه وزنی زیادی را پشتیبانی کنند تا برای افراد دارای اضافه‌وزن نیز مناسب باشند. با توجه به این‌که میزان استفاده تردمیل‌های باشگاهی در طول روز بسیار زیاد است، هزینه تعمیر و نگه‌داری و سرویس آن‌ها نیز بیش‌تر است؛ بنابراین بهتر است در هنگام خرید از برندهایی خرید کنید که دارای ضمانت و خدمات پس از فروش طولانی‌مدت بوده و در کاهش هزینه‌های نگه‌داری به شما کمک کنند.

تردمیل‌های حرفه‌ای سایت کالاورزش، از 30 میلیون تا 60 میلیون قیمت دارند. این تردمیل‌ها با امکانات تخصصی زیاد مانند امکان تنظیم شیب، مانیتور لمسی، نمایشگر بیولوژیکی، تحمل وزن بالای 150 کیلوگرم و بسیاری امکانات دیگر ارائه می‌شوند. در کنار این ویژگی‌ها، تردمیل‌های حرفه‌ای ما دارای خدمات پس از فروش، کارت ضمانت‌نامه، ارسال رایگان و امکان نصب در محل هستند.

 

 آگهی های مشابه
بالا