مدیریت سایت آگهی 747 ضمن خیر مقدم ، تمام تلاش خود را در جهت تبلیغات اینترنتی پر بازده برای شما معطوف ساخته است                                                          از اینکه ما را جهت ثبت آگهی ، تبلیغات و بازدید انتخاب نمودید کمال تشکر و قدر دانی را داریم                                                        با ما خود را در صفحات اول گوگل ببینید                             ما خود را در قبال وظیفه خطیری که شما بهمان سپرده اید مسئول می دانیم                            

طراحی و اجرای سقف کاذب و نور گیر

  • طراحی
  • طراحی
خدمات مربوط به طراحی و ساخت سقف و نورگیر
سقف کاذب چیست؟
با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی و صنعت مد و دکوراسیون در ساختمان تغییرات بسیار زیادی در نحوه ساخت و دکوراسیون ساختمان ایجاد شد که باعث جذابیت و زیباتر شدن فضاهای داخلی ساختمانها گردید. یکی از این تغییرات که باعث ایجاد طرح های جذاب و زیبا در سقف ساختمان گردید سقف کاذب میباشد. سقف ساختمان یکی از اجزای فضاهای داخلی ساختمان است که میتوانید به وسیله آن تغییرات زیادی را در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید. اگر شما هم از فضای داخلی اتاق های تان خسته شده اید و نیاز به یک تغییر اساسی با هزینه کم و سریع دارید می توانید سقف خانه های تان را تغییر دهید . یکی دیگر از قسمت های فضای داخلی ساختمانها دیوارهای داخلی ساختمان است که می توانید با استفاده از دیوار کاذب تغییرات زیبایی را در داخل ساختمان خود ایجاد کنید.
گروه معماری سایه ساز آمادگی اجرا و ساخت انواع مختلف سقف کاذب و دیوار کاذب را با کادری حرفه ای و تخصصی برای شما عزیزان در سراسر ایران داراست. اگر شما نیز دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد سقف کاذب و دیوار کاذب به دست بیاورید با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا شما را با انواع مختلف سقف کاذب و دیوار کاذب و همچنین انواع طرح های آن ها اشنا کنیم.
شرکت سایه ساز با سابقه چند ساله در زمینه صنعت صنایه نوین ساختمان با افتخار توانسته است با داشتن نیروی مجرب در زمینه ساخت و تولید و اجرای انواع استخر سرپوشیده و استخر رو بار و همچنین فعالیت قوی در ساخت انواع نورگیر با جنس پلی کربنات و سقف کاذب و آلاچیق نماید. شرکت سایه ساز طراح،تولید کننده،مجری سقف کوپل ، سقف استخر ، سقف حبابی ، سقف پلی کربنات ، سقف پاسیو و سازنده حیاط خلوت ، ساخت سقف کاذب ، ساخت نورگیر ، ساخت سایبان ، ساخت استخر ، ساخت آلاچیق ، سقف تراس در ایران بوده و دارای نمونه پروژه های فعال در این زمینه می باشد.


طراحی و ساخت سقف شرکت های معتبر دنیا از جمله سامسونگ ، الجی و هانکسطراحی و اجرای سقف کاذب و کناف
اطلاعات تماس:سعيد جهانگيرى. تهران. ٢٢٩٧٥٨٢٨. تلفكس. همراه ٠٩١٢١٢٦١٧٩٢
آدرس سایت: http://sayesaz.com/
سقف کاذب دیوار کاذب سقف و دیوار کاذب اجرای سقف کاذب اجرای دیوار کاذب سفارش سقف کاذب سفارش دیوار کاذب ساخت دیوار کاذب ساخت سقف کاذب طراحی و اجرای دیوار و سقف کاذب با کادری تخصصی و حرفه ای توسط گروه معماری سایهسقف پاسيوسقف حياط خلوتسقف نورگيرنورگيرسقف استخرسقف حبابىسقف كوپلطلق پلى كربناتسقف تراسسقف بالكننورگیر حبابی سقف استخر پوشش سقف پاسیوسقف حیاط خلوت تهران نورگیر تولید کننده نورگیر سقف پلی کربنات و سقف نورگیر سقفی قیمت نورگیر سقفی پوشش نورگیر سایه روشن نورگیر سقف قیمت فروش انواع مدل اورجینال و ارزان با تخفیفنورگیر ساختماننورگیرپوشش نورگیرنورگیر پاسیونورگیر حبابی